Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Bestuur afc DWS

Het bestuur van afc DWS bestaat uit de volgende personen: 

Marcel Jille, marcel@afcdws.com 
Stefan Wouter, stefan@afcdws.com 
Wesley Amzand, wesleyamzand@afcdws.com 
Remko de Jong, remko@afcdws.com
Pieter Gouka, pieter@afcdws.com 

Voorzitter


Penningmeester

Secretaris / Communicatie


Overige functies en vrijwilligers:

Wedstrijdsecretariaat
Pieter Gouka, pieter@afcdws.com 

Hoofd Opleidingen
Milano Koenders, milano@afcdws.com 

Gedragscommissie, gedragscommissie@afcdws.com 
Sponsorcommissie, sponsorcommissie@afcdws.com
Ouderraad, ouderraad@afcdws.com


Het e-mail adres voor contributiezaken is DWS@nikki.nl
Het algemene e-mail adres is info@afcdws.com

Het e-mail adres voor aanmeldingen nieuwe leden is info@afcdws.com  
Het e-mail adres voor het uitnodigen voor stages bij een BVO is milano@afcdws

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!